بنا بر اظهارات مقامات هندی، تروریست هایی که هفته گذشته به نقاط مختلفی در جنوب شهر بمبئی حمله کردند برای یافتن راه خود از برنامه نقشه دیجیتالی Google Earth استفاده کرده اند. به گزارش ایسنا، تحقیقات انجام گرفته توسط پلیس بمبئی از جمله بازجویی از یک تروریست دستگیر شده نشان می دهد تروریست ها از فناوری هایی مانند تلفن ماهواره ای و سیستم موقعیت یاب جهانی (GPS) استفاده کرده اند. برنامه نقشه Google Earth پیش از این در کشور هند مورد انتقاد قرار گفته بود و رئیس جمهور سابق این کشور در یک سخنرانی در سال٢٠٠٥هشدار داده بود در دسترس بودن نقشه های کشورها از سوی سرویس هایی مانند Google Earth ممکن است مورد سوءاستفاده تروریست ها قرار بگیرد. سازمان های امنیتی هند معترضند که سرویس نقشه گوگل تاسیسات دفاعی و حساس آن ها را نشان می دهد و کشورهای دیگر از جمله چین نیز اعتراضات مشابهی در زمینه دیده شدن مکان های نظامی در این برنامه انجام داده اند.

دسته ها :
چهارشنبه سیزدهم 9 1387

مدیر عامل ایرانسل درباره  این که برخی سیم کارت های اعتباری ایرانسل ثبت نشده و ممکن است افرادی از طریق آن ها به ایجاد مزاحمت اقدام کنند، گفت: اگر ثبت نام سیم کارت های ایرانسلی که فعال می شوند تا٢٤ساعت تکمیل نشود، سیم کارت آن ها بعد از گذشت این مدت غیرفعال خواهد شد و ثبت نشدن تعدادی از سیم کارت ها در گذشته باعث نمی شود افرادی مزاحمت ایجاد کنند و ما نتوانیم با آن ها برخورد کنیم. دزفولی در گفت وگو با ایسنا، در مورد مزاحمت های تلفنی و اجرای آیین نامه مزاحمت های تلفنی از طریق سیم کارت های این اپراتور گفت: این آیین نامه از سوی ایرانسل اجرا می شود و فرم آن نیز از طریق پست در اختیار توزیع کنندگان قرار می گیرد.

مشترکان ایرانسل برای پی گیری و برخورد با مزاحمت احتمالی می توانند به دفاتر حقوقی ایرانسل مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل کنند تا پس از بررسی، مطابق آیین نامه با مشترک خاطی برخورد شود.

همچنین معاون فنی ایرانسل گفت: همان طور که طبق قوانین کشور فروش سیم کارت به افراد زیر١٨سال ممنوع است، فعال کردن MMS (سرویس ارسال عکس) برای این گروه سنی نیز ممنوع است و استفاده از این سرویس مشروط به موافقت والدین آن هاست. به گفته عینی پور، ایجاد هرگونه مزاحمت با MMS موجب اعمال مجازات ها و قوانین و مقررات مربوطه خواهد شد.

دسته ها :
چهارشنبه سیزدهم 9 1387

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی: نمی توانیم محبت خود را به حضرت علی (ع) ابراز نکنیم
بیهقی- اعضای فراکسیون غدیر مجلس هشتم که در آن نمایندگان مسیحی و یهودی نیز عضویت دارند دوشنبه شب گذشته با دکتر محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور در نهاد ریاست جمهوری دیدار کردند. احمدی نژاد در این دیدار حضور نمایندگان مسیحی و یهودی را در فراکسیون غدیر به فال نیک گرفت و تصریح کرد: غدیر موضوعی حزبی، جناحی و بخشی نیست، بلکه نتیجه و عصاره حرکت همه پیامبران و متعلق به تمام بشریت است، بنابراین عضویت و همکاری نمایندگان مسیحی و یهودی در این فراکسیون تعجب آور نیست. رئیس جمهور بخش دیگر سخنان خود را به بحث عدالت و طرح تحول اقتصادی اختصاص داد.در همین حال، یوناتن بت کلیا، نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس هشتم که عضو فراکسیون غدیر نیز هست در گفت و گو با خراسان دلایل خود را برای عضویت در این فراکسیون تشریح کرد و هم زمان جواد آرین منش نایب رئیس اول فراکسیون فرهنگی مجلس و دیگر عضو فراکسیون غدیر در گفت و گو با خراسان به ارزیابی دیدار با رئیس جمهور پرداخت.

احمدی نژاد: هر عدالتی را قبول نداریم
ایسنا گزارش داد: دکتر محمود احمدی نژاد دوشنبه شب گذشته در دیدار اعضای فراکسیون غدیر و هیئت امنای بنیاد بین المللی غدیر در نهاد ریاست جمهوری، اجرای عدالت را ستون فقرات و محور اصلی حرکت در مسیر فرهنگ و اهداف غدیر دانست و با اشاره به فرازی از نامه امیرالمومنین (ع) به مالک اشتر مبنی بر گرفتن مالیات، افزود: این عدالت نیست که در نظام و جامعه اسلامی ٨٠ درصد مالیات را ٧٠ درصد مردمی بدهند که فقط از ٣٠ درصد درآمد جامعه برخوردارند.وی افزود: مجلس هشتم و دولت نهم بهترین فرصت برای خدمت گزاری و حرکت در اجرای عدالت است و باید در این زمینه دست به دست هم دهیم.رئیس جمهور تصریح کرد: ما هر عدالتی را قبول نداریم بلکه عدالت برخاسته از توحید و فرهنگ غدیر و امامت و ولایت مورد توجه و نظر ماست.رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تشکیل فراکسیون غدیر در مجلس شورای اسلامی و عضویت نمایندگانی با گرایش های گوناگون سیاسی و دینی در این فراکسیون، تاکید کرد: غدیر موضوعی حزبی، جناحی و بخشی نیست، بلکه نتیجه و عصاره حرکت همه پیامبران و متعلق به تمام بشریت است؛ بنابراین عضویت و همکاری نمایندگان مسیحی و یهودی در این فراکسیون تعجب آور نیست.ملک محمدی: فراکسیون غدیر فراجناحی و فرامذهبی است
در این دیدار حجت الاسلام ملک محمدی دبیر فراکسیون غدیر در مجلس شورای اسلامی با بیان این که این فراکسیون در مجلس هشتم شکل گرفت، افزود: این فراکسیون فراجناحی و فرامذهبی عمل می کند.

حجت الاسلام  ملک محمدی با بیان این که دولت نهم دولت غدیر است و آقای رئیس جمهور عضو هیئت امنای بنیاد بین المللی غدیر هستند، به گسترش فعالیت های بنیاد بین المللی غدیر نیز اشاره و اظهار کرد: هفته گذشته دفتر این بنیاد در اندونزی با حضور آقای ابوترابی فرد افتتاح شد و درصدد هستیم فعالیت های خود را گسترش بیشتری دهیم.ملک محمدی هم چنین خطاب به رئیس جمهور گفت: مناسب است دولت در روز عید غدیر، به کارکنانش عیدی بدهد.

ابوترابی : بدنه کارشناسی دولت به نظرات مجلس توجه کند
حجت الاسلام ابوترابی فرد رئیس فراکسیون غدیر هم با اشاره به توصیه هایی که حضرت علی (ع) به مالک اشتر داشتند، گفت: یکی از این موارد، دشمن شناسی است.

ابوترابی فرد هم چنین به بخش دیگری از نامه به مالک، درباره گرفتن مالیات اشاره کرد و افزود: متاسفانه کشور ما با درآمد نفتی اداره می شود نه خراج و مالیات که این امر باعث تاسف است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی هم چنین با بیان این که حضرت علی (ع) به مالک اشتر می گوید دنبال کارهایی باش که تو را به حق نزدیک تر می کند و رضایت عامه مردم برایت مهم باشد، افزود: برای ما باید رضایت توده مردم مهم باشد و عزم دولت و مجلس نیز باید در این راستا باشد، که در این ارتباط باید به نقدهای مشفقانه یکدیگر گوش دهیم.

ابوترابی فرد افزود: تکیه گاه ما عامه مردم هستند و این عامه هستند که این دولت را به قدرت رسانده و ما نمایندگان را به مجلس فرستاده اند؛ از این رو باید جلب رضایت آن ها را در دستورکار قرار دهیم.عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: حضرت علی (ع) به مالک می گوید کسانی را به خود نزدیک کن که سخن حق را با تو در میان بگذارند، گرچه سخن حق تلخ است.وی اظهار کرد: ما نمایندگان مجلس باید ارتباطمان را با علما زیادتر، هم چنین ارتباطمان را با بدنه کارشناسی دولت تقویت و مجموعه نظراتمان را به آن ها ارائه کنیم، بدنه کارشناسی دولت نیز به این مجموعه نظرات توجه کند.در این میان، جواد آرین منش، نایب رئیس اول کمیسیون فرهنگی و عضو فراکسیون غدیر مجلس که در دیدار با رئیس جمهور حضور داشته در گفت و گو با خراسان سخنان احمدی نژاد و تاکید وی را بر طرح تحول اقتصادی در این دیدار نوعی زمینه سازی برای دفاع روز چهارشنبه از طرح تحول اقتصادی توسط رئیس جمهور در جلسه علنی مجلس عنوان کرد.

بت کلیا: عضویت در فراکسیون غدیر را در راستای رافت و دوستی با جامعه اسلامی ایران تلقی می کنم
در همین حال یوناتن بت کلیا، نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس هشتم و عضو فراکسیون غدیر در گفت و گو با خراسان در مورد دلیل عضویت خود در این فراکسیون گفت: ما بنابر تعالیم حضرت مسیح (ع) قائل به رافت و غمخواری با همسایه خود هستیم و از سوی دیگر در عهدنامه ای که حضرت علی (ع) با روحانیون مسیحی منعقد کردند که هم اینک  در موزه چهلستون اصفهان نگه داری می شود بر هم زیستی مبتنی بر احترام و دوستی تاکید شده است.

بت کلیا تصریح کرد: ما نمی توانیم محبت خود را به حضرت علی (ع) که پس از ربوده شدن خلخالی از پای یک زن یهودی اظهار ناراحتی بسیار کرد ابراز نکنیم و با اقدامات کنونی صهیونیست ها که دقیقا برخلاف هم زیستی مسالمت آمیز ادیان است، مخالفت نکنیم. من به عنوان یک انسان تابع تعالیم حضرت عیسی (ع) عضویت در فراکسیون غدیر را در راستای این اظهار رافت و دوستی با جامعه اسلامی ایران تلقی می کنم. به گفته وی فراکسیون غدیر بین ١٢٠ تا ١٣٠ عضو دارد.

دسته ها :
چهارشنبه سیزدهم 9 1387

هاآرتص-
در جریان دیدار بین رئیس جمهوری آمریکا و نخست وزیر اسرائیل، بوش از اولمرت خواست توضیح دهد که چرا می خواهد بدون دریافت هیچ گونه امتیازی ، بلندیهای جولان را به سوریه بازپس بدهد بنا براین گزارشها، اولمرت بر این باور است که پرزیدنت اسد بسیار به حکومت اسلامی ایران نزدیک شده است.

رویترز -
عربستان و دیگر کشورهای عرب خلیج فارس، در نشست قاهره خواستار آن شدند که پیش از کاهش دوباره سقف تولید، اعضای اوپک، به سهمیه هایی که دوماه پیش در وین تعیین شد، تعهد بیشتری از خود نشان بدهند. اماهیئت های نمایندگی عربستان و کشورهای عرب خلیج فارس نسبت به پایبند بودن ایران و ونزوئلا به سهمیه های تعیین شده با دیده تردید می نگرند. هر دو کشور ونزوئلا و ایران خواستار کاهش هر چه سریعتر سقف تولید اوپک هستند. برپایه گزارش رویترز، ونزوئلا این اتهام را رد کرده است اما ایران در این مورد واکنشی نشان نداده است.

ریا نووستی -
در واکنش به طرح آمریکا برای استقرار سامانه ضد موشکی در لهستان و جمهوری چک، روسیه تلاش گسترده ای برای تولید موشک های بالستیک جدید را آغاز کرده است.همزمان، برخی گزارش ها حکایت از آن دارد که روسیه تصمیم دارد سامانه موشکی پیشرفته ای به نام «اس ٣٠٠» را به ایران تحویل دهد.روسیه، طرح آمریکا برای استقرار موشک های ره گیر در لهستان و سامانه های راداری در جمهوری چک را، خطری برای امنیت ملی خود می داند و از این رو توسعه و تولید موشک های بالستیک جدید را در صدر برنامه های نظامی خود قرار داده است.به گزارش خبر گزاری ریا نووستی روسیه، چهارشنبه ششم آذر، نیروی موشک های راهبردی و نیروی فضایی روسیه به طور مشترک نوع جدیدی از موشک قاره پیمای بالستیک «آر- اس - ٢٤» ، مجهز به کلاهک های جدا شونده را با موفقیت آزمایش کردند.

بی بی سی -
بر اساس یک طرح تازه قرار است برای اولین بار از دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه "پاک"در سفرهای روزانه شهروندان تهرانی استفاده شود

.رادیو آمریکا -
علی یونسی، وزیر اطلاعات دولت سید محمد خاتمی درباره انتخابات آتی ریاست جمهوری در ایران می گوید « رقیب احمدی نژاد فردی جز خاتمی نیست.»علی یونسی که اکنون «مشاور امنیتی رئیس قوه قضائیه» است همچنین گفته در حال حاضر برخی از خاتمی تصویری «خطرناک» برای جمهوری اسلامی ارائه کرده اند در حالی که خاتمی «فرصتی» برای نظام است.

بی بی سی-
این خبرگزاری با اشاره به اظهارات فرمانده نیروی هوایی ارتش ایران مبنی بر طراحی هواپیمای رادارگریز نوشت: هواپیماهای رادارگریز به نوعی از هواپیماهای نظامی اطلاق می شود که به دلیل شکل خاص و استفاده از مواد پیشرفته در پوشش بدنه آن ها، توسط سیستم های راداری و سایر تجهیزات متداول به نوعی موثر ردیابی نمی شوند و در نتیجه، در حمله به هدف های زمینی یا مقابله با جنگنده های دشمن، با خطر کمتری از سوی پدافند ضدهوایی یا سیستم دفاعی هواپیماهای طرف مقابل مواجه هستند.در حال حاضر، نیروی هوایی آمریکا چند نوع هواپیمای رادارگریز ساخت این کشور را در اختیار دارد و آن ها را در بعضی عملیات نظامی، از جمله جنگ عراق در سال ٢٠٠٣ مورد استفاده قرار داده است.

دسته ها :
سه شنبه دوازدهم 9 1387

البرز مدعی شد:
گفته می شود عباسی مدیر کل دفتر دولت در مجلس که بر سر ماجرای معروف چک های ٥ میلیونی از مجلس اخراج شده بود، همچنان سر کار خود حاضر می شود.

تابناک مدعی شد:
پس از آن که مدت های مدیدی از ظهور پی در پی آن چه اشیای نورانی نامیده می شود، در شهرهای مرزی ایران می گذرد، این پدیده دوباره در حال رخ دادن است.

با ظهور دوباره این پدیده و ابهاماتی که درباره ماهیت حقیقی این اشیا وجود دارد، خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که در روزهای پایانی آبان ماه، این اشیا در مناطق نهرعنبر، یبیس، رودخانه میمه و دیگر مناطق مرزی اهواز مشاهده شده است.

البرز مدعی شد:
گفته می شود ستاد انتخاباتی مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور و وزیر سابق کشور دولت نهم آغاز به کار کرد.

ریاست این ستاد با محمد مهدی فقیهی سردبیر روزنامه انتخاب است.

گفته می شود سایت وابسته به فقیهی یعنی سایت انتخاب نیز قرار است به عنوان ارگان رسمی تبلیغات و اطلاع رسانی اینترنتی پورمحمدی مورد استفاده قرار گیرد.

تابناک مدعی شد:
یک منبع آگاه گفت: شنبه شب گذشته احمد مرادی مدیر کل روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش توسط ٣ مرد ناشناس مقابل منزلش ربوده شد.
رجا نوشت:
علی دورانی دبیر کل آبادگران جهادی در پاسخ به این سوال که آیا انتساب ائتلاف فراگیر اصول گرایان به قالیباف صحت دارد گفت: انتساب این ائتلاف به آقای قالیباف و همین طور لاریجانی و رضایی را قبول دارم.
آریا مدعی شد:
شنیده شده خبرگزاری ایرنا به زودی تغییرات جدیدی را در نمایندگی های خارج از کشور خود صورت خواهد داد.

قرار است به زودی نیمی از نمایندگی های خارج از کشور این خبرگزاری تعطیل و بر اساس مدل نمایندگی های سازمان صدا و سیما به صورت منطقه ای اداره شود.

فردا مدعی شد:
شنیده ها حاکی از آن است که معاون اجرایی احمدی نژاد با ارسال پیامی به علی آبادی، رئیس سازمان تربیت بدنی کشور اقدام سریع را در خصوص روشن شدن سرنوشت باشگاه پرسپولیس مطالبه کرده است.

گویا سعیدلو در این پیام ضمن گلایه از مدیریت فعلی باشگاه پرسپولیس، تغییر کادر مدیریتی این باشگاه را از سوی رئیس سازمان ورزش کشور خواسته است.

دسته ها :
سه شنبه دوازدهم 9 1387

اعتماد
دانشجویان تجمع کننده مقابل وزارت خارجه در اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین و سکوت و سازش سران کشورهای عربی، خواستار اعدام انقلابی حسنی مبارک و قطع صدور نفت به غرب شدند.

اعتماد ملی
علی رغم موافقت دستگاه های ذی ربط در کویت با صدور ویزای «مصطفی قاسمی» که قرار بود به عنوان سرپرست جدید مدارس ایران وارد کویت و مشغول به کار شود، مقامات این کشور اخیرا موافقت با ویزای وی را کان  لم یکن اعلام کرده اند.

کیهان
یدا... اسلامی دبیرکل مجمع نمایندگان ادوار مجلس اذعان کرد اغلب اعضای دولت سابق (اصلاحات) حاضر نیستند از عملکرد و دستاورد آن دولت دفاع کنند و تنها در برخی موارد، رمضان زاده و ستاری فر با ارائه آمار درباره دستاوردهای دوران خاتمی اظهارنظر کردند.ابرار
گفته می شود همزمان با نزدیک شدن به سی سالگی انقلاب اسلامی ایران، برخی رسانه های غربی و نیروهای اپوزیسیون، برنامه های ویژه ای را برای تخریب و هجمه علیه ایران تدارک دیده اند.

خورشید
حمیدرضا کاتوزیان رئیس کمیسیون انرژی مجلس از استقبال وزارتخانه های نفت و سازمان انرژی اتمی از ادغام وزارتخانه های نفت و نیرو برای تشکیل وزارتخانه  انرژی خبر داد.

مردم سالاری
به دنبال انتشار خبری مبنی بر مکاتبه یک عضو فراکسیون اقلیت مجلس با وزیر علوم در جهت حمایت از استاد اخراجی دانشگاه یزد، محمدرضا تابش نماینده اردکان گفت: بنده از این موضوع کاملا بی اطلاعم و هیچ مکاتبه ای هم انجام نداده ام.

دسته ها :
سه شنبه دوازدهم 9 1387

تغییرات جدید در «هات میل» و «ویندوز لایومسنجر»
شرکت مایکروسافت به منظور تطبیق برنامه های ارتباطی خود با نیازهای کاربران خدماتی جدید را برای تکمیل این برنامه ها ارائه کرد. به گزارش مهر، این شرکت طی برنامه ای جدید به بهبود٢سرویس Windows Live Messenger و Hotmail پرداخته و با قرار دادن سرویسی جدید، میزان عملکرد این٢برنامه را افزایش داده است. با استفاده از این برنامه، کاربر می تواند فهرست افراد موجود را به گروه هایی مجزا تبدیل و ارتباط با آن ها را از طریق ارسال نامه ها و یا پیام های الکترونیکی تسهیل کند.

بر اساس گزارش مایکروسافت، کاربران در عین حال با استفاده از این خدمات می توانند تمامی برنامه های مرتبط با ارتباطات الکترونیکی خود را در سیستم Hotmail و در یک جا جمع آوری کنند.

این خدمات جدید در حال حاضر در دسترس کاربران بوده و در عین حال امکان استفاده از آن ها از طریق گوشی تلفن همراه نیز ممکن است.

دسته ها :
سه شنبه دوازدهم 9 1387
پژوهشگران در آمریکا طی آزمایش های جدید خود دریافته اند که عنصر سلنیوم می تواند روند گسترش ویروس ایدز را در بدن به تعویق بیندازد و سرعت این پروسه را کاهش دهد. به گزارش ایسنا،  این محققان تاکید کردند: افزایش تولید پروتئین هایی که به طور طبیعی به وجود می آیند و حاوی سلنیوم هستند، در گلبول های خون انسان سرعت عملکرد ویروس ایدز را کند می کند. یک تیم تحقیقاتی به سرپرستی دکتر «کا . ساندیپ پرابهو» از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا در این زمینه خاطرنشان کردند که سلنیوم یک ریزمغذی است که بدن به وجود آن نیازمند است تا بتواند انجام فرآیند متابولیسم را در سطح نرمال و طبیعی حفظ کند. به گفته این پژوهشگران، برخلاف سایر مواد مغذی که با پروتئین های خاصی پیوند می خورند و به این ترتیب از فعالیت این پروتئین ها پیروی و تقلید می کنند، سلنیوم با این پروتئین ها همکاری و هماهنگی انجام می دهد تا نوعی اسید آمینه موسوم به سلنوسیستین را تشکیل دهد. سلنوپروتئین ها به ویژه در کاهش فشار و استرسی که در اثر عفونت تشدید می شود، نقش مهم و حیاتی ایفا می کنند. به گفته دکتر «پرابهو» با این تاثیر، سلنوپروتئین ها می توانند سرعت گسترش ایدز را تخفیف دهند. وی افزود: نتایج یافته های ما نشان می دهد که روند تکثیر ویروس ایدز با این روش تا ١٠برابر کاهش می یابد.
دسته ها :
سه شنبه دوازدهم 9 1387

شایعات جدیدی که در برخی سایت های اینترنتی منتشر شده است، نشان می دهد که مایکروسافت با همکاری شرکت NVIDIA در حال تولید گوشی تلفن همراه است. به گزارش فارس ، این گوشی که قرار است سیستم عامل Windows Mobile روی آن نصب شود، شامل تراشه ویژه Tegra شرکت NVIDIA می شود.

اخباری که به تازگی در یک وبلاگ بلغاری منتشر شده است نشان می دهد، گوشی مایکروسافت با سیستم عامل Windows Mobile با نام "پینک " روانه بازار خواهد شد. دیگر شایعات منتشر شده حاکی از آن است که مایکروسافت قصد دارد این گوشی را برای نخستین بار در همایش بزرگ Mobile World Congress 09 در شهر بارسلونای اسپانیا به نمایش بگذارد.

دسته ها :
سه شنبه دوازدهم 9 1387

معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان این که ما این اطمینان را پیدا کردیم که می توانیم راه اندازی شتابگر ملی را در دستورکار مطالعاتی قرار دهیم، گفت: آیین نامه کمیسیون شتابگرها تدوین شده است که به زودی به امضای محمدمهدی زاهدی وزیر علوم خواهد رسید.

به گزارش مهر، منصور کبگانیان درباره وضعیت ساخت شتابگر در کشور افزود: در زمینه ساخت شتابگرها با کشورهای عضو سزامی نیز تعاملاتی داشتیم و به تازگی با سفری که به ژاپن داشتیم، متوجه توانایی بالای این کشور در زمینه شتابگرها شدیم. ژاپن نیز آماده ارائه مشاوره به ما در زمینه ساخت شتابگرهاست.

وی اظهار داشت: آیین نامه کمیسیون شتابگرها نیز به زودی به امضای وزیر علوم خواهد رسید و احکام اعضای آن ها نیز ابلاغ می شود و این کمیسیون ها سیاست گذاری برای ساخت تمام انواع شتابگرها چه شتابگرهای خطی و متوسط و چه شتابگر ملی را برعهده خواهند داشت که در این زمینه نیز البته به طور غیررسمی با اعضای کمیسیون جلساتی داشته و ارزیابی هایی کرده ایم.

وی افزود: در این حوزه از همه دانشگاه ها و پژوهشگاه هایی که فعالیت دارند استفاده می کنیم.

دسته ها :
سه شنبه دوازدهم 9 1387
X